Müsaitliği Kontrol EtAnasayfa -> Ege Bölgesi -> Muğla -> Kabak Koyu - Kelebekler Vadisi Bölgesi

Shambala Hotel - Kabak Koyu / Faralya

      

Kabak Koyu'nun yamacında bulunan Shambala Hotel, Ege Denizi ve çevredeki dağların manzarasını sunan pitoresk bir konuma sahiptir. Muhteşem güzellikteki Kabak Plajı otele sadece 140 metre mesafededir.
Shambala'nın ahşap bungalovları ağaçların arasında yer almakta olup direklerin üzerine inşa edilmiştir. Tüm bungalovlar bir veranda ve doğal çevrenin nefis manzarasına sahiptir. Yataklar rahat bir gece uykusu uyumanızı sağlayacak cibinliklerle donatılmıştır.
Restoranda sağlıklı ürünlerle hazırlanmış yemekler servis edilir. Yemek keyfinizi bahçede ağaçların gölgesinde yapabilirsiniz. Otelin barında nefis içkiler sunulmaktadır.
Bahçede konukların dinlenmesi için otantik el sanatlarıyla döşenmiş konforlu oturma alanları bulunmaktadır. Ayrıca açık bir yüzme havuzu da mevcuttur. Otelde müzik ve dans gösterileri sunulan akşam eğlenceleri düzenlenmektedir.
Konuklar çevreyi keşfetmek için doğa yürüyüşüne çıkabilir. Ayrıca otel yakınlarında balık tutmak da mümkündür. Fethiye şehir merkezine 15 km uzaklıkta bulunan Hotel Shambala, Dalaman Havaalanı'na 64 km mesafededir. Otel yakınlarındaki köye arabayla sadece 5 dakikada ulaşabilirsiniz.

Bu otel sayfası 1769 kere ziyaret edilmiştir.

Konaklama Fiyatlarımız

Diğer Kabak Koyu - Kelebekler Vadisi Pansiyon

Reflections Camp - Kabak Koyu / Fethiye
Reflections Camp, Kabak Vadisi'nde tenha yeşil bir alanda pl
Kabak Valley Camp
Plaja sadece 200 metre mesafede yer alan Kabak Valley Camp'ı
Kabak Avalon Bungalows
Muhteşem Kabak Koyu'nda yer alan Avalon Bungalows, Ege Deniz
Shambala Hotel - Kabak Koyu / Faralya
Kabak Koyu'nun yamacında bulunan Shambala Hotel, Ege Denizi
Türkiye'nin en eğlenceli, keyifli ve lezzetli mekanları için aşağıdaki linkleri ziyaret etmeyi unutmayın!
Kahvaltı Mekanları - Brunch Mekanları - Eğlence Mekanları - Balık Restaurant - Fasıl - Meyhane - İstanbul Mekanları - Restaurantlar - Ankara Mekanları - İzmir Mekanları - Beyoğlu Mekanları - En İyi Mekanlar